Firmamız, HAVLUPAN VE DEKORATİF RADYATÖR üretiminde faaliyet göstermekte olup, profesyonel ve yüksek eğitimli kadrosu, üretim sektöründeki geniş tecrübesi, tasarım, Ar-Ge konularındaki atılımları ve pazarlama kolundaki uluslararası faaliyetleri sonucu yarattığı HAMMAM DESIGN RADIATOR markası ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. 

Alüminyum Radyatör, Standart Beyaz boyalı ve Krom kaplı havlupanların yanı sıra, Paslanmaz Çelik Dekoratif Radyatörler, Cam Radyatörler, Ahşap Havlupanlar, Doğal Taş Radyatörlerin de üretimi gerçekleşmektedir. Tasarımlarını kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz eşsiz modellerimiz Türkiye ve tüm dünyada beğeni ile kullanılmaktadır. 

Elektrikli Havlupan ve Elektrikli radyatör üretimimiz ile merkezi sistemden bağımsız olarak kullanılabilen modellerimiz sayesinde müşterilerimizin her türlü beklenti ve isteklerine eksiksiz cevap verebilmekteyiz. 

Üretimimizin büyük bir bölümü Avrupa’ya ihraç edilmekte olup, ürünlerimiz Türkiye’nin seçkin mağazalarında satılmaktadır. 

Tüm ürünlerimiz EN 442 Avrupa Standartlarında üretilmektedir.

VİZYONUMUZ

Hammam markasını tasarım radyatör sektöründe teknolojisi ve yenilikçiliği ile dünyanın ilk 3 markası arasına taşımaktır. 

MİSYONUMUZ

Yenilikçi ve yaratıcı tasarımlarımız, farklılığımız, kalitemiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile yaşam alanlarına değer katmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Liderlik, güven, empati, aidiyet ve yenilikçiliktir. 


ENTEGRE KALİTE POLİTİKAMIZ

•Kalite bizim yaşam tarzımızdır. Çevre, İSG ve Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirir, tüm çalışanları ile birlikte özümser ve uygularız.

•Sektördeki tüm yenilikleri takip eder, eğitimli çağdaş kadromuzla, tüm paydaşların ihtiyaç ve beklentilerini Çevre, İSG ve Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde yasal mevzuat ve diğer şartlara uygun olarak karşılamayı taahhüt ederiz.

•Çalışanlarımız bizim için değerlidir. Katılımı ve danışmayı taahhüt ederek çalışanlarımızın kuruluşumuzun özünü oluşturduğu düşüncesiyle hareket eder, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyarız. 

•Yaptığımız ve yapacağımız tüm işlerde, kaliteli, zamanında, ilk seferde ve her zaman doğru yapma arzusuyla çalışırız. 

•Çevre kirliliğini önlemek, çalışanlarımız dahil olmak üzere insan sağlığına gelebilecek olumsuz etkileri önlemek, olası kaza, hasar ve tehlikelerin daha oluşmadan önüne geçmek için gerekli her türlü önlemi almak üzere çalışmayı taahhüt ederiz.

•Atıkların kaynağında en aza indirilmesini, mümkün olduğunda yeniden kullanılmasını ve geri dönüştürülmesini, değerlendirilemeyen atıkların uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini sağlarız.

•Enerji, hammadde ve doğal kaynakların verimli kullanılmasını sağlamaya çalışırız.

•Çevre, İSG ve Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirmeyi ve iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

             
BAĞLANTI KUR FABRİKA SHOWROOM
Radim Radyatör Ltd. Şti. Organize Sanayi Bölgesi 25. Cad No:4
PK: 26110 Eskişehir / TÜRKİYE
Bağdat Cad. Arda Apt. No: 169/A Selamiçeşme 34730 Kadıköy / İstanbul
sales@hammamradiator.com.tr
Tel: 0 222 236 90 11 Tel: 0 216 363 34 00
Fax: 0 222 236 90 12
             
ANA SAYFA HAKKIMIZDA GARANTİ İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM S.S.S