Başkanın Mesajı

BAŞKANIN MESAJI
1996 yılından beri Havlupan ve Radyatör sektöründe üretici olarak faaliyet gösteren firmamız günümüze kadar biriktirdiği üretim tecrübesi, insan kaynağı ve teknolojik bilgisi ile Üretim, Endüstriyel Tasarım, Ar-Ge, Satış-Pazarlama gibi tüm faaliyetlerini tamamen kendi kadrosu ile yürütmektedir.

Bakanlık onaylı Ar-Ge merkezimiz bünyesindeki geniş mühendis kadromuz üniversite iş birlikteliği ile birçok projeye imza atmakta, sürekli değişim, gelişim, yeni ürün devreye alma, ihracat ülkeleri için ürünlerimizde gerekli yetkinlikleri yerine getirme üzerinde çalışmaktadır. Havlupan ve Radyatör üretiminin yanı sıra birçok özel projeye üretim veya mühendislik çözümleri alanında da hizmet vermekteyiz.

Endüstriyel tasarım ekibimiz, klasik tasarımdan modern tasarıma kadar farklı zevklere hitap eden, farklı ihtiyaçlara çözüm bulan, tasarımda öncü, fonksiyonel ürünler tasarlamaktadır.  Ölçü, renk kombinasyonları ile ‘’azın çok olduğu’’ tasarımlardan, iddialı tasarımlara kadar uzanan geniş bir yelpazede ‘’zarafetle ısınmayı tasarlamaktadır’’.

Güçlü finansal yapımız, 1996 senesinden beri yaşanan her tecrübeden bir gelişim ve değişim rotası çizen Kalite ekibimiz, değerli İnsan kaynağımız, çok kıymetli işçilik ve tecrübeye sahip üretim ekibimiz ve ustalarımız ile yüksek teknolojili üretim şartlarının yanı sıra el emeği gerektiren birçok özel ürünü de itina ile üretebilmekteyiz.

Firmamız, kendi bünyesindeki Pazarlama ve satış ekibinin yarattığı Hammam Design Radiator markası ile, gerek iç piyasada gerekse dış piyasada sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Pazarlama ve satış ekibimiz üretim birimlerimiz ile çok yakın çalışmakta, ürün hakkında çok detaylı bilgiye sahip olarak müşterilerimizin farkında olmadıkları ihtiyaçları tespit ederek, katma değerli bilgilendirme ve hizmet sunmaktadır. Ekibimiz 40’tan farklı pazarda ürün konumlandırma, rakip analizi, pazar yapısına uygun satış fiyatı analizi yapabilmekte, her pazara ve segmente uygun ürün pozisyonlandırması ile farklı ülkelerdeki ihracat müşterilerine hizmet verebilmektedir.

Tüm faaliyetlerimizi kendi bünyemizdeki takım arkadaşlarımız ile yönetiyor olmak, birbirinden beslenen, gelişen, her yöndeki bakış açısını yakalayan, her gözden bakabilen büyük bir aile olmamızı sağlamaktadır.

Değerlerimiz Liderlik, Güven, Empati, Aidiyet, Yenilikçilik…

İşimizi yaparken önceliğimiz müşteri odaklılık, ahlaklı olmak, sorumluluk taşımak, çevreye ve bireye saygı göstermektir.

Bizler vizyon olarak dünyanın en iyileri arasına girmeyi hedeflesek de asıl hedefimiz yuvalarınıza mutluluk olarak girmek ve sizin Hammam ile tamamlandığınız gibi bizim de sizinle tamamlanmamızdır.

Hammam’la Tamamla….     Hammam’la Tamamlan..

OĞUZHAN CELLAT
Yönetim kurulu Başkanı