Çalışanlarımız ne dedi?

Çalıştığım şirketlerin genel sorunun insan odaklı bir çalışma biçiminden uzak bir anlayışla yönetiliyor olmaları olduğunu yıllar içinde çok fazla deneyimlemiş ve maalesef ki mutsuz bir çalışma ortamını benimsemişken, Hammam ailesine katılma fırsatı yakaladım. Hammam’ı tanıdıkça bu ailenin bir parçası olmaktan inanılmaz gururlandım. Örneğin; Şirket vasıtasıyla gittiğim ilk eğitimde eğitmen beni firmanın ortağı sanmıştı, hala dün gibi aklımda… Neden diye soracak olursanız şirketimle ilgili her konuyu o kadar sahiplenmiştim ki diğer şirketlerin katılımcılarından farklı olarak firmamın yönetim anlayışından şikayetçi olmak yerine canla başla savunmaya geçiyordum. Bunu sağlayan şey diğerlerinden farklı olarak insan odaklı süreç ve yönetim anlayışıydı. Bir müşteriden gelen minik bir memnuniyetsizlikte bile firma yüzde yüz haklı iken dahi olağanüstü hal ilan ediyordu. Hiç alışkın olmadığım için kendimi şaşırmaktan alıkoyamıyordum doğrusu. Pazarın alışkanlıkları ve hizmetinin ötesinde bir kalite algısıyla, insan odağından bir an bile vazgeçmeden büyümeye devam eden bu yapının bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Umarım bir gün bütün Türk şirketler para kazanma çabasının ötesinde geçerek Hammam Design’ın ulaştığı değerlere sahip olabilir. Ülkemiz için ve emekçilerimiz için en büyük temennim budur.
Pazarlama Özge D.


Emeğin, güvenin, içtenliğin el ile harmanlanmış ve şekillenmiş ürünlerin markasıdır HAMMAM…

Ben Hammam Radyatör firmasında depo/lojistik departmanında teknisyen olarak görev almaktayım. Firmamızda her bir ürün için ince ve özenli bir üretim şeması vardır. En son ürünler neredeyse pamuklara sarılarak güvenilir bir şekilde depo lojistik birimine teslim edilir ve müşterinin hizmetine sunulmak üzere beklemeye alınır.

‘’Üretim bizin için” ince ve özenli bir işçilik ile müşterimizin içini ısıtmaktır.

Depo / Lojistik Ali D.


Bende bu marka için faaliyet gösteren bireylerden paslanmaz çelik bölümünde çalışan skoç işlemi yapan bir bayanım. Bayanlar olarak hepimiz önemli noktalarda çalışıyoruz. Boru büzmede VARIZ , yıkamada VARIZ, kaynakta VARIZ, satın almada VARIZ, Ar-Ge de VARIZ, son kontrolde VARIZ ,polisajda VARIZ, skoç-silimde bizde VARIZ. Bizler yarı ağır sanayi olmasına rağmen Hammam Ailesinde her yerde her koşulda VARIZ. Çeliği en şık ve kaliteli nasıl üretebileceğimizi hakkında devamlı uzun uzun seminerler alıp, daha ne kadar iyi olabiliriz, kalite ve performansı en üst düzeye çıkartarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz…..

Skoç Operasyon Emel Ş.


“Bir kolye bir takı gibi ince işçilikle işlediğimiz ürünlerimizle evlerinize zarafeti, güzelliği ve şıklığı getiriyor, Hammam’la Tamamlıyoruz.”

Üretim/Murat K.


Ben size ısıyı en iyi ileten maddelerden biri olan, yüksek basınçlara dayanan, ağırlık yönünden avantajlı olan ürünlerimizin özelliklerinden bahsetmek istemiyorum. Tercihinizi alüminyum radyatörden yana kullandı iseniz bu konular hakkında bir araştırma yaptığınızı düşünüyorum. Ben sizin bizi niye tercih etmenizi istediğimi söylemek istiyorum. Birbirinden özel ve her biri ayrı güzellikte olan havlupan ve radyatörlerimizin olası görsel hatalarını daha ürün haline gelmeden tespit ederek gözü rahatsız edecek pürüzlerden arındırıyor, müşterilerimizin sadece evini ısıtmak ile kalmayıp aynı zamanda gözlerine de hitap eder hale getiriyoruz.

Bizler vizyon olarak dünyanın en iyileri arasına girmeyi hedeflesek de asıl hedefimiz yuvalarınıza mutluluk olarak girmek ve sizin Hammam ile Tamamlandığınız gibi bizim de sizin ile Tamamlanmamızdır.

Üretim / Hüseyin. U

×
×