8x70x160-mm-tekli-pex-Krom-scaled-min

Ø18x70x160 mm Tekli Pex
PLASTİK BORU KAPAMASI

Tekli PeX Plastik Boru Kapama alüminyum veya panel radyatörlerinize bağlanan, yerden çıkan boruları tek tek kapatmak için estetik çözüm sunar.

RENKLER VE YÜZEYLER

Krom

Beyaz

Hammam Vana Paketlerimiz teknik bilgiye hakim olma derdini ortadan kaldırıyor!

Teknik konular hep karmaşa oluşturur. Zevkle alınan estetik radyatörün tesisatla ilişkisi birçok soruyu beraberinde getirir. Acaba tesisatım Pex mi, ½ parmak bağlantı mı?, bunlar ne anlam ifade ediyor? aldığım vana bağlantıya uyar mı? gibi birçok soru ve kaygı nedeniyle teknik eleman olmaksızın ürün almaktan kaçınılır.

Özel olarak tasarlanan Hammam Vana Paketimiz ile birçok tesisata uyumlu tek bir çözüm geliştirdik.

Hammam Vana Paketimiz 4 bileşenden oluşur:

Vana: Hammam Vana Paketi hazırlanırken Endüstriyel tasarımcılarımız tarafından özel olarak çalışılmış ürünlerinizin yüzeyine ve formuna (kare veya yuvarlak) en uygun vana modeli seçilerek paketiniz hazırlanır.
Vananız seçtiğiniz modelle uyumlu mu diye kaygılanmanıza mahal bırakmaz!

Pex adaptörü: Hammam Vana Paketiniz içindeki vana ½’’ (yarım parmaktır). Vana paketinize ayrıca tesisatınızın Pex bağlantılı olması ihtimaline karşı PeX adaptörü içerir. Bu parça yarım parmak vanayı PeX tesisat bağlantısına uyumlu hale dönüştürecek ara parçadır. Eğer bağlantınız PPRC ise bu adaptörü kullanmanız gerek kalmayacaktır.

Tesisatınız PPRC mi? PeX mi? diye düşünmenize gerek kalmaz!

Hammam 3 Çentikli Boru Kapama: Hammam 3 Çentikli Boru Kapaması tesisatınız ile vananız arasındaki boru veya uzatma parçasını gizleme görevi görür. Hammam 3 Çentikli Boru Kapaması tasarlanırken tüm ürünlerimize uyabilecek duvar boru mesafesi göz önüne alınarak 3 çentik ölçüsü belirlenmiştir. Çentik konmasının amacı ihtiyacınız olan ölçüdeki parçayı çentiklerden rahatça ve düzgün şekilde keserek ya da ek aparatlarla kırarak temiz bir biçim elde edebilmenizdir. Pex ve PPRC boruya uyumludur. Hammam Vana Paketiniz hazırlanırken Hammam 3 çentikli Boru Kapamanız seçtiğiniz Hammam modeli yüzey uyumu sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.
Aşağıdaki şemada görebileceğiniz gibi 15, 18, 22, 27, 33, 40, 49, 55, 67 ve 82 mm ölçülerinde parçalar elde edebilirsiniz. Bu ölçülerden hangisine ihtiyacınız olduğunu vananızın duvar ile arasında kalan mesafesine göre seçebilirsiniz. Boru kapanız sonrası birkaç mm’lik ufak boşlukları radyatörünüzün braket mesafesini açıp kapatarak ayarlayabilirsiniz.
Borularım açıkta mı kalacak diye dertlenmenize gerek kalmaz!

Hammam Duvar Rozeti: Hammam Duvar Rozeti Endüstriyel tasarımcılarımız tarafından hem kare hem yuvarlak formdaki vana ve radyatörlere uyum sağlayabilecek Özel bir geometride tasarlanmıştır. Bu rozetin kullanım amacı duvarda var olan deformasyonları veya tesisat-ürün bağlantı geçişini gizleyerek, duvarınızı görsel kirliliklerden kurtarmaktır.
Duvarınızdaki deformasyonlar için endişelenmenize gerek kalmaz!

Hammam’la Tamamlan.

BENZER ÜRÜNLER

Q27X63X55 mm Tekli Pex/PPRC
PLASTİK
BORU KAPAMASI

Ürüne git →

Q70X94X160 mm Tekli Pex
PLASTİK                                                                                               BORU KAPAMASI

Ürüne git →

Q18X70X160 mm Tekli Pex
PLASTİK
BORU KAPAMASI

Ürüne git →