Design Week Türkiye Yarışmasında Ödüllendirildik

Havlupan tasarımımız CATENA ile Türkiye’nin en prestijli tasarım yarışması olan Design Türkiye 2021’de Üstün Tasarım Ödülü almanın gururunu yaşıyoruz. Yeni nesil tasarımıyla rakiplerini geride bırakmayı başaran CATENA, sonsuz bir döngüden esinlenirken her detayında Hammam Design Radyatör’ün mükemmellik anlayışını sergiliyor. 17 Aralık’ta Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine kurucu ortaklarımız Oğuzhan Cellat ile Burçak Cellat Korkut, tasarım ekibimizden ise Server Konrat ve Elif Selek Barbaros katıldı. 50’den fazla ülkeye ihracat yapmakta olan firmamız çok farklı üretim standartları ve kalite belgeleri gerektiren birçok pazara üretim, satış, pazarlama yapabilmekte, radyatör ve havlupan tasarımlarını Avrupa’da tescil ettirmektedir. Global ölçekteki başarılarımız Hammam Ailesi’nin yüksek eğitimli ve tecrübeli kadrosunun inanarak takım ruhu ile çalışması ile sağlanmaktadır.

Ödüllü Tasarımın Her Detayında Eşsizlik Var

CATENA havlupanımızda, zincir etkili görünüm ve sonsuz döngüsü ile dikkat çeken bir tasarım oluşturduk. CATENA havlupan modeli organik eklem noktaları, modern çizgileri akışkan formu ile mekanlarınızı eşsiz bir zarafet ile tamamlayacaktır.

Başarısı Ödüllerle Tamamlanmış Global Bir Marka

Hammam Design Radyatör olarak Design Turkey 2012 İyi Tasarım Ödülü, IF Design 2019 Ödülü ve Design Türkiye 2021 Üstün Tasarım Ödülü ile başarılarımızı tescillemiş olmanın gurunu yaşıyoruz. Değişen yeni dünyanın ihtiyaçlarına ayak uydurmak üzere kurduğumuz hammamonline.com online satış sitesinin benzersiz alt yapısı ile kullanıcı dostu deneyim sağlayarak yine sektöre öncü oluyoruz, sektörü tamamlıyoruz. Hammam’la Tamamla……. Hammam’la Tamamlan…  
×
×