ENDÜSTRİYEL TASARIM

Hammam Design Radyatör endüstriyel tasarım ekibi olarak Ar-Ge ekibimiz ile güçlü bir takım oluşturarak, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını analiz ediyor, deneyimlerini ve beklentilerini gözlemliyor, ihtiyaç hissetmeseler dahi kullandıkça önemini anlayacakları değerleri tespit ederek yaşamlarını güncellemek üzere çalışıyoruz.

Tasarım sürecimizde insandan, sanattan, mimariden, bilimden besleniyoruz. Tasarımlarımızı bünyemizdeki Ar-Ge merkezimiz ile bilimsel projelere, üniversite sanayi işbirliklerine, inovatif çalışmalara dönüştürüyoruz.

Ürünlerimizin yaşam alanlarındaki diğer bileşenlerle form, renk, yüzey ve doku olarak uyumunu göz önünde bulunduruyor, ürünlerimizi tamamlayıcı aksesuarlar, dekoratif ek bileşenlerle takım haline getirerek kullanıcının mekan bütünlüğünü yakalamasında destek sağlıyoruz.

Ürün gamımızda farklı zevklere göre çalışmalar yapıyor, özel renk ve doku seçenekleriyle retro, modern, egzotik, eğlenceli, dinamik, loft, klasik, sanatsal, lüks, sofistike gibi çok farklı etkideki modeller oluşturuyor, kullanıcısının kişiselliğini mekana yansıtmasını sağlıyoruz.

Ürünlerimizin montaj ve uygulama kolaylığı sağlayabilmesi, her tür tesisat alt yapısına uygun olması, basitçe hayatınıza uyum sağlaması için tüm detaylarıyla düşünülmüş tasarımlar çalışıyoruz.

Ürün maliyetlerini optimize ederek tasarımlarımızı ulaşılabilir kılmaya odaklanıyoruz.

Genç endüstriyel tasarım ekibimizin heyecanı ile üretim kadrosundaki duayenlerimizin deneyimlerini harmanlıyor, üretici olarak yerine göre gelenekselci, yerine göre gelecekçi ama her zaman vizyoner yapımızla yaşam alanlarını Hammam’la Tamamlamak için çalışıyoruz.

Markamız büyüdükçe çoğalan tasarım tescilli ürünler sunarak özgün ürünlerle kullanıcılarımızı buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.