NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

Hammam markasını tasarım radyatör sektöründe teknolojisi ve yenilikçiliği ile dünyanın ilk 3 markası arasına taşımak vizyonu ile;

 

SEÇME VE YERLEŞTİRME

Radim Radyatör yetkinlikleri ile önde gelecek adayı objektif yöntemlerle seçer, mavi yaka işe alımlar şahsi başvuru, resmi devlet kurumları veya anlaşmalı aracı internet sitesi üzerinden özgeçmiş paylaşımı şeklinde alınırken, beyaz yaka aday başvuruları ise anlaşmalı aracı internet sitesi üzerinden özgeçmiş paylaşımı şeklinde alınmaktadır. Adayların yetkinliği İnsan Kaynakları profesyonelleri tarafından başvurulan pozisyona uygunluğu titizce değerlendirilmektedir. Değerlendirme sonucu olumlu bulunan adaylar için işe alım prosedürü başlatılmaktadır.

EĞİTİM VE GELİŞİM

Çalışanlarımızın dokunduğu işlerin kalitesini artırmak ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak istemekteyiz. İş yerimizde sunulan çeşitli eğitim programları ile profesyonel iş ortamı ve performansı artırmak, kişisel ve kariyer gelişimlerine katkı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında olup, iş yerimizde ve yetkin kurumlarca verilen dış eğitimlere yönlendirmek sureti ile profesyonel iş ortamı ve performansı yüksek çalışan profili hedeflenmektedir.

ÜCRET SİSTEMİ

Radim Radyatör ‘de evrensel ücret politikaları ilkelerine göre belirlenmiş performansına dayalı ücret sistemi uygulanmaktadır. Değişen ekonomik ve çevre şartlarına göre uyum gösterecek esneklikte olup, objektif olarak çalışanın kattığı değere eş ücret ödenmektedir.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Radim Radyatör her daim çalışanı ile var olmuştur. ISO 45001 İş sağlığı ve Güvenliği Standardına sahip işyerimiz Yasal mevzuatlara uymayı ilke edinmiştir. Tüm çalışanlarımızı olası iş kazası veya meslek hastalığı risklerine karşı korumakta daha güvenilir iş ortamı sağlamaktadır.

ÇEVRE BİLİNCİ

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardına sahip işyerimiz Çevre kirliliğini önlemek, çevrenin korunması, çalışanlarımız dahil olmak üzere insan sağlığına gelebilecek olumsuz etkileri önlemek, olası kaza, hasar ve tehlikelerin daha oluşmadan önüne geçmek için gerekli her türlü önlemi almak üzere çalışmayı taahhüt etmiştir.

KARİYER PLANLAMA

RADİM RADYATÖR bünyesi içinde pozitif performans sergileyen, gelecekte fark yaratacak, vizyon sahibi çalışanlarını değerlendirmektedir.
İş yerinin dinamik yapısı gereği yeni oluşumlar ve açık pozisyonlarda performansı ile öne çıkan çalışanlar bir üst pozisyona geçebilmektedir.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Çalışanların kendilerine verilen hedefleri doğrultusunda organizasyonlar, toplu yemek, eğlence, hediye ve benzeri motive edici argümanlar kullanılarak, hedeflerine ulaşmaları yolunda ihtiyaç duyabilecekleri bütçe, istihdam, eğitim gibi taleplerin yönetimce değerlendirmeye  alınarak, uygun görülen ve onaylanan destekler sunulmaktadır. Yıl sonunda hedefler gözden geçirilerek çalışana, puanına göre prim ve terfi verilebilmektedir.

ÇALIŞAN PROFİLİ

Toplam çalışan: 127
%22 Kadın, %78 Erkek
%69 Mavi Yaka, %31 Beyaz Yaka
%4 Yüksek Lisans, %19 Lisans, %6 Ön Lisans, %70 Lise ve Diğeri

İLETİŞİM FORMU

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    CV EKLE

    aydınlatma metnini okudum, anladım.