model ve fiyatları - hammam radyatör - 2022

HAKKIMIZDA

1996 yılından beri Havlupan ve Radyatör sektöründe üretici olarak faaliyet gösteren firmamız günümüze kadar biriktirdiği üretim tecrübesi, insan kaynağı ve teknolojik bilgisi ile Üretim, Endüstriyel Tasarım, Ar-Ge, Satış-Pazarlama gibi tüm faaliyetlerini tamamen kendi kadrosu ile yürütmektedir.

Bakanlık onaylı Ar-Ge merkezimiz içindeki geniş mühendis kadromuz, birçok projeye imza atmakta, üniversiteler ile iş birlikteliği yapmaktadır. Sürekli değişim ve gelişim politikamız çerçevesinde yeni ürün devreye alma, ihtiyaçları fraklı olan ihracat ülkeleri için tasarım geliştirme çalışmaları yapmaktayız. Havlupan ve Radyatör üretiminin yanı sıra birçok özel projeye mühendislik çözümleri alanında da hizmet vermekteyiz.

Endüstriyel tasarım ekibimiz, klasik tasarımdan modern tasarıma kadar farklı zevklere hitap eden, farklı ihtiyaçlara çözüm bulan, tasarımda öncü, fonksiyonel ürünler tasarlamaktadır. Ölçü ve renk kombinasyonları ile ‘’azın çok olduğu’’ tasarımlardan, iddialı tasarımlara kadar uzanan geniş bir yelpazede ‘’zarafetle ısınmayı tasarlamaktadır’’.

Güçlü finansal yapımız, 1996 senesinden beri edinilen her tecrübeden bir gelişim ve değişim rotası çizen Kalite ekibimiz, değerli İnsan kaynağımız, çok kıymetli işçilik sergileyen üretim ekibimiz ve ustalarımız ile yüksek teknolojili üretim yapabilmekte, el emeği gerektiren birçok özel ürünü de itina ile üretebilmekteyiz.

Firmamız, kendi bünyesindeki Pazarlama ve satış ekibinin yarattığı Hammam Design Radiator markası ile, gerek iç piyasada gerekse dış piyasada sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Pazarlama ve satış birimimiz üretim birimlerimiz ile çok yakın ilişkide çalışmakta; ürün hakkında çok detaylı bilgiye sahip olarak, müşterilerimizin farkında olmadıkları ihtiyaçları tespit ederek, katma değerli bilgilendirme ve hizmet sunmaktadır. Ekibimiz 40’tan farklı pazarda ürün konumlandırma, rakip analizi, pazar yapısına uygun satış fiyatı analizi yapabilmekte, her pazara ve segmente uygun ürün pozisyonlandırması ile farklı ülkelerdeki ihracat müşterilerine hizmet verebilmektedir.

Tüm faaliyetlerimizi kendi bünyemizdeki takım arkadaşlarımız ile yönetiyor olmamız, birbirinden beslenen, gelişen, her yöndeki bakış açısını yakalayan, her gözden bakabilen büyük bir aile olmamızı sağlamaktadır.

Değerlerimiz Liderlik, Güven, Empati, Aidiyet, Yenilikçilik

İşimizi yaparken önceliğimiz müşteri odaklılık, ahlaklı olmak, sorumluluk taşımak, çevreye ve bireye saygı göstermektir.

Amacımız, yuvalardaki sıcaklık ihtiyacını yenilikçi ve fonksiyonel tasarımlar ile tamamlamak, sizin Hammam ile tamamlandığınız gibi bizim de sizinle tamamlanmamızdır.

Hammam’la Tamamla….     Hammam’la Tamamlan..

Hammam Radyatör Misyon ve Vizyon

KALİTE POLİTİKAMIZ

model ve fiyatları - hammam radyatör - 2022

Kalite bizim yaşam tarzımızdır. Çevre, İSG ve Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirir, tüm çalışanlarımız ile birlikte özümser ve uygularız.

Sektördeki tüm yenilikleri takip eder, eğitimli çağdaş kadromuzla, tüm paydaşların ihtiyaç ve beklentilerini Çevre, İSG ve Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde yasal mevzuat ve diğer şartlara uygun olarak karşılamayı taahhüt ederiz.

Çalışanlarımız bizim için değerlidir. Katılımı ve danışmayı taahhüt ederek; çalışanlarımızın kuruluşumuzun özünü oluşturduğu düşüncesiyle hareket eder, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyarız.

Yaptığımız ve yapacağımız tüm işleri, kaliteli, zamanında, ilk seferde ve her zaman doğru yapma arzusuyla çalışırız.

Çevre kirliliğini önlemek, olası kaza, hasar ve tehlikelerin daha oluşmadan önüne geçmek için gerekli her türlü önlemi almak üzere çalışmayı taahhüt ederiz.

Atıkların kaynağında en aza indirilmesini, mümkün olduğunda yeniden kullanılmasını ve geri dönüştürülmesini, değerlendirilemeyen atıkların uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini sağlarız.

Enerji, hammadde ve doğal kaynakların verimli kullanılmasını sağlamaya çalışırız.

Çevre, İSG ve Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirmeyi ve iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

Hammam Radiator Tarihçe